** _MaTRoCk_ **
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
** _MaTRoCk_ **

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ?

4 posters
YazarMesaj
rocker_ea
..
..
rocker_ea

günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ? Empty
MesajKonu: günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ?   günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ? Icon_minitimeSalı Ekim 30 2007, 22:31

çok merak ediyorum saçma sapan şarkı söyleyeb popçu bile çok fazla tutulurken rockçılar sadece bir anlık ön planda oluyor anlamış değilim anlatırsanız çok sevinirim sağolun
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ?   günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ? Icon_minitimeSalı Ekim 30 2007, 22:36

ya aslında bende bunu çok merk etmişimdir mesela şu allahın neden yarattığını çözemediğim kişilik olan ismail yk insanı nasıl oluyoda genç kızların sevglisi oluyoda bi emre aydın afili yalnızlıktan sonra gözden dşüyo ya da kurban ya da athena bende anlamış değilim gerçkten ama şöle olabilir çoğu insan şarkıda duygu arıyo kalite değil kalbime gömerim o zaman die bi şarkı var mesela bulanı sölesem ben gömcem toprağa o nasıl oluyo herkesn diline dolanıyoda şebonun yağmurlar unuutuluyo anlamıyorum
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ?   günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ? Icon_minitimeSalı Ekim 30 2007, 22:39

bati demiş ki:
ya aslında bende bunu çok merk etmişimdir mesela şu allahın neden yarattığını çözemediğim kişilik olan ismail yk insanı nasıl oluyoda genç kızların sevglisi oluyoda bi emre aydın afili yalnızlıktan sonra gözden dşüyo ya da kurban ya da athena bende anlamış değilim gerçkten ama şöle olabilir çoğu insan şarkıda duygu arıyo kalite değil kalbime gömerim o zaman die bi şarkı var mesela bulanı sölesem ben gömcem toprağa o nasıl oluyo herkesn diline dolanıyoda şebonun yağmurlar unuutuluyo anlamıyorum
AYNEN KATILIYORUM :rabbit:
http://matrock.bestoforum.net
avril_my.world
.
.
avril_my.world

MesajKonu: Geri: günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ?   günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ? Icon_minitimeCuma Kas. 02 2007, 19:01

yha valla aynen katılıyorum o gereksiz şahsiyet bile seviliyosa ne diyimbizim halkımız duygusal bence o yüzden sevmiolar aslında bana rock şarkılar daha duygsal gelio o kalbime gömerim filan çok saçma yha neresini eğeniyolar anlamıyorum veya da bizim halkımız da krocanlık var ve seviolar başka bi yorum yapamıcam :twisted:

günümüzde neden rockçılar popçular kadar tutlumuyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peygamber efendimiz neden cok fazla evlenmistir?