** _MaTRoCk_ **
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
** _MaTRoCk_ **

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?

+7
avril_my.world
ahmet_punk
_>AvrLvgN<_
sk8er
Arnold
bati
avril_thezone
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
avril_thezone
.
.
avril_thezone

Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Empty
MesajKonu: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Ekim 21 2007, 22:18

YA BEN ÇOK MERAK EDİYORUM BAZI ARKLER POP DİO DA BENCE DEĞİL YA ROCKER SİZCE?
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 23 2007, 20:15

ne pop u ya britle aynı kefeye konamaz avril rockçıydı her zaman ve öle kalcak
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 23 2007, 20:23

rock diil avril punkcı rock diyerek ancak kendinizi kanrırsınız bir kaç söledii rock şarkı var dierleri hep punk...
http://matrock.bestoforum.net
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 23 2007, 20:27

Admin demiş ki:
rock diil avril punkcı rock diyerek ancak kendinizi kanrırsınız bir kaç söledii rock şarkı var dierleri hep punk...
ya ahmet neresi punk ya tmm punk olan şarkılar var ama vril pnkçı değil karıştırma bence
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 23 2007, 20:37

herkes kendi bildiğini okur ben böyle diyorum ve böyle bu arada avrili kötülemiyorum ilginizii cekiniz...
sk8er

sk8er

MesajKonu: AVRİL LAVİGNE SİZCE ROCKER MI YOKSA POPCUMU CVPLARR   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Ekim 28 2007, 11:19

bence değişik bişi rocker diyenler son halini gördümü [hot video klibinde]
Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Hotcap02ne4

:(
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Ekim 28 2007, 11:22

ben punk diyorum ama bence yani sizin fikriniz rocker tabi ama şarkılara danger lütfen ozaman anlarsınız :x
_>AvrLvgN<_

_>AvrLvgN<_

MesajKonu: avrilin cevabı..   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Ekim 28 2007, 12:33

Avril ilk çıktığından beri tartışma konusu olmuştur.Avril punk mı değil mi ? Çoğu kişi onu ''punk princess'' olarak tanımlasada avril her zaman punk olmadığını üstüne basa basa söylüyor.Nitekim doğruda söylüyor.Çünkü (gerçek!) punk 70'li yılların başında başlayan bi kültür akımı,yaşam biçimidir müziğin ötesinde..Ve bir isyan müziğidir genelde anarşizme inanlar dinler(di).Ve punk popüler bir müzik değildir aslında.Popüler olmayı da istemez.70'li ve 80'li yıllarda punk müziğe ilgi yokken 90'larda sırf ticari kaygılar yüzünden punk müziğe yönelim oldu ve bunu başaran Mtv'den başkası değil.Sayesinde(!) punk özünü bir kenara bırakarak popüler bir isim halini aldı günümüzde. Avril'in punk olması konusu hakkında söyledikleri:

*''Pek çok insan benim punk olduğumu söyleyip zor anlar yaşama sebep oldular.Ama ben bir punkçı olduğumu söylemedim.Belki giydiğim kıyafetler yüzünden böyle olduğumu düşündüler..''

*ve avril bir barda kendisine ''Punk görünmeye çalışıyorsun ama yapmacık görünüyorsun'' diyen bir kızı tekmelemiş.Avril bu konu hakkında ''Biliyorum böyle davranışlara umursamayıp geçmek gerekiyor ama bazen çok sert olabiliyorum'' diyor.

Sanırım avril'in ağzından bunları duymak daha kanıtlayıcı olabilir:

Avril: ''Punk etiketini üzerime yapıştırdılar.Ben hiç bir zaman punk olduğumu söylemedim.Benim müziğim tabiki punk değil.İnsanlar müziğimi punk olarak adlandırıyorlar gülüyorum ve hayır diyorum''

Avril: ''Ben bir punk rockçı değilim.Punk müziği yapmıyorum.Belki punk karakteristliklerim vardır ama dışarda dolaşıp kendime punk demiyorum.Eğer benim ne düşündüğümü sorarsanız bence ben sadece rock çıtırıyım''

Ve avril ilk çıktığı zamanlarda pop çıtırı olarak da adlandırılıyordu sadece bundan nefret ettiğini ve müziğini de pop değil pop rock olarak tanımladığını söylüyor.

Karar sizin ;)

<<<alıntıdır >>>
avril_thezone
.
.
avril_thezone

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Ekim 28 2007, 21:19

:twisted: ya arkadaşlar bana öle dediler ben şaşırdımm çünkü kadın bi röpörtajında ben rockçıyım diye üstüne bastıra bastıra söledi bencede rocker ama son klibi bni şaşırttı... :affraid:
ahmet_punk

ahmet_punk

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Ekim 28 2007, 22:06

ben punk diyorum sonunda benim sözüme gelceksiniz şarkılarını dikkatli dinleyin anlarsınız :D
http://www.matrock.bestoforum.net
avril_my.world
.
.
avril_my.world

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePtsi Ekim 29 2007, 00:03

yha ne rockı ne popu avril punk çı araştırma yapın onun bunun lafaına bakmayın zaten punk rock tan daha hafif hafif diede direk pop denmezki
ama rock ta söylüyo pop asla :evil:
rocker_ea
..
..
rocker_ea

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 30 2007, 22:17

benim de bildiğime göre avril pop ve rock müzik karışımı yapıormuş punk diyorlar ona da herhalde :) bilmioyorum ama yinede
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 30 2007, 22:20

avril_thezone demiş ki:
:twisted: ya arkadaşlar bana öle dediler ben şaşırdımm çünkü kadın bi röpörtajında ben rockçıyım diye üstüne bastıra bastıra söledi bencede rocker ama son klibi bni şaşırttı... :affraid:
ya rock değil kendide söledi kaç kere POP-ROCK die bence yeter bu tartışma ya pop rock işte ikisinin karışımı bişi avril ın umrunda değil bu tartışmalar o istedini yapıyo ve bende onun yaptığı herşeyi çok beğeniyorum o çinden geleni yapıyo kmseyi tkmadan bölede devam etsn bence
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Ekim 30 2007, 22:30

_>AvrLvgN<_ demiş ki:
Avril ilk çıktığından beri tartışma konusu olmuştur.Avril punk mı değil mi ? Çoğu kişi onu ''punk princess'' olarak tanımlasada avril her zaman punk olmadığını üstüne basa basa söylüyor.Nitekim doğruda söylüyor.Çünkü (gerçek!) punk 70'li yılların başında başlayan bi kültür akımı,yaşam biçimidir müziğin ötesinde..Ve bir isyan müziğidir genelde anarşizme inanlar dinler(di).Ve punk popüler bir müzik değildir aslında.Popüler olmayı da istemez.70'li ve 80'li yıllarda punk müziğe ilgi yokken 90'larda sırf ticari kaygılar yüzünden punk müziğe yönelim oldu ve bunu başaran Mtv'den başkası değil.Sayesinde(!) punk özünü bir kenara bırakarak popüler bir isim halini aldı günümüzde. Avril'in punk olması konusu hakkında söyledikleri:

*''Pek çok insan benim punk olduğumu söyleyip zor anlar yaşama sebep oldular.Ama ben bir punkçı olduğumu söylemedim.Belki giydiğim kıyafetler yüzünden böyle olduğumu düşündüler..''

*ve avril bir barda kendisine ''Punk görünmeye çalışıyorsun ama yapmacık görünüyorsun'' diyen bir kızı tekmelemiş.Avril bu konu hakkında ''Biliyorum böyle davranışlara umursamayıp geçmek gerekiyor ama bazen çok sert olabiliyorum'' diyor.

Sanırım avril'in ağzından bunları duymak daha kanıtlayıcı olabilir:

Avril: ''Punk etiketini üzerime yapıştırdılar.Ben hiç bir zaman punk olduğumu söylemedim.Benim müziğim tabiki punk değil.İnsanlar müziğimi punk olarak adlandırıyorlar gülüyorum ve hayır diyorum''

Avril: ''Ben bir punk rockçı değilim.Punk müziği yapmıyorum.Belki punk karakteristliklerim vardır ama dışarda dolaşıp kendime punk demiyorum.Eğer benim ne düşündüğümü sorarsanız bence ben sadece rock çıtırıyım''

Ve avril ilk çıktığı zamanlarda pop çıtırı olarak da adlandırılıyordu sadece bundan nefret ettiğini ve müziğini de pop değil pop rock olarak tanımladığını söylüyor.

Karar sizin ;)

<<<alıntıdır >>>
ya bu eski bi röportaj kendm 3 kere izledm girlfriend in video klip yapımında kendi söledi pop ock die
avril_thezone
.
.
avril_thezone

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeC.tesi Kas. 03 2007, 22:38

İİ YA İNSAN AVRİL HAKKINDA NE HİSSEDERSE ONU ÖNE SÜRERMİŞ BOŞVERELİMM
avril_my.world
.
.
avril_my.world

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeC.tesi Kas. 03 2007, 23:44

pop deil asıl sölediği şarkı türü punk yani pop rock die geçio bazı şarkılarıda rock bu kadar basit tartışmaya gerek bile yok
melizza

melizza

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Kas. 04 2007, 15:37

avril_my.world demiş ki:
pop deil asıl sölediği şarkı türü punk yani pop rock die geçio bazı şarkılarıda rock bu kadar basit tartışmaya gerek bile yok
bencede
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePaz Kas. 04 2007, 15:39

ben en baştan beri söylüyorum zaten ama bazıları rockta ısrar ediyo neden bilmem??
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePtsi Kas. 05 2007, 18:17

ya kısa bi örnek britney böle bi şarkı sölediği için rockçı olmuyosa
Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? B0000610
avril da böle i şarkı sölediği için popçu olmuyo
Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Girlfr10
kısacası avril rockçı arkadaşlar pop rock sölüyo
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimePtsi Kas. 05 2007, 18:28

ALLAAM HALA ROCK DİYO :D TMM SANA GÖRE ROCK OLSUN :D
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Kas. 06 2007, 13:56

TheROCKuLa demiş ki:
ALLAAM HALA ROCK DİYO :D TMM SANA GÖRE ROCK OLSUN :D
ahmetcim ben kendi kafamdan uydurmuyorum cnm bak world music awards ta avril ne ödülü aldı cvp basit işte en başından beri=>'en iyi satan pop/rock kadın şarkıcı' ve 'Kanadalı şarkıcı' ödüllerini aldı.
hala punk diyosunuz bişi yapamıcam
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Kas. 06 2007, 17:58

betülcüm canım benim pop rock zaten punk anlamına geliyo pop rock karışmı oluyo zaten bu sebepten dolayı üstüne basa basa diyorumki pun k... :afro:
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Kas. 06 2007, 19:22

TheROCKuLa demiş ki:
betülcüm canım benim pop rock zaten punk anlamına geliyo pop rock karışmı oluyo zaten bu sebepten dolayı üstüne basa basa diyorumki pun k... :afro:
ahmetcm senn bu söledini kurt cobain duysaydı adam tekrardan vuurdu kendini heralde pop+rock=punk diyosun yani inanamıyorum sana
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Kas. 06 2007, 19:47

pop rock karışımı punk diyorum
bati
..
..
bati

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?   Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_? Icon_minitimeSalı Kas. 06 2007, 20:00

TheROCKuLa demiş ki:
pop rock karışımı punk diyorum
tmm ben artık bişi demiyorum... sen aç şimdi i'm with you yu dinle güzel şakıdır severm ben :D

Avril Lavigne sizce rock mı yapıyor yoksa pop mu_?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» avril lavigne biyografi
» Hard Rock
» Grunge Rock