** _MaTRoCk_ **
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
** _MaTRoCk_ **

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

maNga hakkında bılgıler!

+3
BlckPri
Arnold
+MisS RocKeR+
7 posters
YazarMesaj
+MisS RocKeR+

+MisS RocKeR+

maNga hakkında bılgıler! Empty
MesajKonu: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimePtsi Eyl. 17 2007, 20:38

2001 yılında kurulmuş ankaralı bı rock-nu_matal grubudur!
adı soyadı : ferman akgül
enstruman : vokal
hakkında : 25 aralık 1979 ankara doğumlu olan ferman, gazi üniversitesi mimarlık bölümü mezunu. müzik hayatına gitar çalarak başlayan ferman, daha sonra çeşitli müzik gruplarında solist olarak yer alıp bir çok konser ve festivalde sahne aldı. 2002 yılı başlarında manga ya katıldı.
adı soyadı : yağmur (yamyam) sarıgül
enstruman : gitar
hakkında : 26 ağustos 1979 yılında antalya da doğdu. ilkokul yıllarından itibaren müzik eğitimi almaya başlayan yağmur, gitardan önce piyano ve keman eğitimi gördü. sırasıyla; hacettepe konservatuarı yarı zamanlı piyano, bilkent üniversitesi müzik hazırlık keman, ankara anadolu güzel sanatlar lisesi gitar bölümlerinde müzik eğitimine devam eden yağmur, halen gazi üniversitesi müzik eğitim fakültesi gitar bölümü öğrencisidir. 2002 yılında manga nın ikincilik kazandığı sing your song müzik yarışmasında, yarışmaya katılan tüm müzisyenler arasında en iyi müzisyen ödülüne layık oldu.
adı soyadı : efe yılmaz
enstruman : turntable, altyapılar
hakkında : 3 ekim 1979 yılında ankara da doğdu. evinde kurduğu setiyle ilk mixlerini yapmaya başladı. 2002 yılında manga ya katılan efe, halen anadolu üniversitesi işletme bölümünde okuyor.
adı soyadı : cem bahtiyar
enstruman : bas gitar
hakkında : 18 ocak 1979 yılında denizli'de doğdu.anadolu lisesi'nde orta 2. sınıftayken hobi olarak klasik gitar dersleri almaya başlayan cem, ilerki senelerde ailesinin hediye ettiği bas gitarıyla profesyonel müzik hayatına atıldı.denizli belediye konservatuarı ve denizli anadolu lisesi'nden mezun olduktan bir yıl sonra bilkent üniversitesi'ne girdi. müziğe 3 yıl kadar ara verdikten sonra manga'nın solisti ferman'ın da vokalistliğini yaptğı seven grubuyla tekrar bas gitar çalmaya başladı. bu grup çalışmalarına son verdikten sonra manga'ya katılan cem, manga'nın yanı sıra göksel ile de çalışmakta.

adı soyadı : özgür can öney
enstruman : davul
hakkında : 21 temmuz 1980 yılında ankara da doğdu. ankara üniversitesi fen fakültesi astronomi uzay bilimleri bölümünde ve anadolu üniversitesi işletme bölümünde öğrenci olan özgür, üniversite yıllarında müzik hayatına başladı. gürcan konanç tan metod takibi ve nota okuma üstüne özel ders aldı. daha sonra deli gömleği ne katıldı. aynı zamanda bazı tiyatro oyunlarının da müziklerini yaptı. 2002 yılında manga ya katıldı....

en sewdıgım yerli rock grubudur=)
Arnold
.....
.....
Arnold

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19 2007, 18:24

BEN MANGANIN YALAN 2 ŞARKISINI COK SEVİYORUM :) NEDENSE ÇOK HOŞUMA GİDİYO:d
http://matrock.bestoforum.net
BlckPri

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimeÇarş. Ekim 10 2007, 21:58

ya mangaya tapıorum adeta çok sefiom onları hele ferman :heart:
BlckPri

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimePerş. Ekim 11 2007, 17:07

tapıorum derken yanlış anlama yani hep onuu dinliorum onun şarkılarıyla uyuyorum felann bide kime tapıcağımı kendim karar veririm ;)
avril_thezone
.
.
avril_thezone

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimePaz Ekim 21 2007, 22:20

YA AÇIKCASI BEN MANGAYI PEK İİ BULMUORUM... :no:
ahmet_punk

ahmet_punk

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimePaz Ekim 28 2007, 22:13

güzel güzel magayı seviyorum valla nedense şu aralar dinliyorum aklıma takıldı bi yerden :D :D genede dinlerdimde bu kadar cok deel :D
http://www.matrock.bestoforum.net
paranoyak_sheytane

paranoyak_sheytane

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimePtsi Ekim 29 2007, 01:08

Ferman'a a$ıqım ama $aka deqiL, qercekten =) maNqa en sevdiqim qruptur. Her $eyden önemLisi bana rock müziqi sevdiren qrupTur..

PAYLASIM İCİN COK TSKKRLER..
rocker_ea
..
..
rocker_ea

MesajKonu: Geri: maNga hakkında bılgıler!   maNga hakkında bılgıler! Icon_minitimePtsi Ekim 29 2007, 20:26

manga ve emre aydın aynı yarışmadaydılar o nedenle dinlerim kendisi yalan 1,yalan 2 ve dursun zman şarkısını seviyorum

maNga hakkında bılgıler!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-